“Зволікання зі створенням антикорупційного суду вважаю недопустимим” – Порошенко

"Створення Вищого антикорупційного суду має стати вагомим елементом системи протидії корупції, і зволікання з його створенням вважаю недопустимим", - написав президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Він також повідомив, що надіслав листа до Голови Верховної Ради Андрій Парубій із пропозицією вжити передбачені Регламентом заходи для відкликання законопроекту №6011 «Про антикорупційні суди», а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету Верховної Ради утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.

"Саме ефективної боротьби з корупцією, в першу чергу, вимагає від усіх гілок влади українське суспільство, рівно як і інвестори, які готові рухати вперед українську економіку, створювати нові робочі місця і підвищувати добробут українців. 
Наше спільне завдання – належним чином реагувати на вимоги людей, а ще краще – випереджати їхні справедливі та обґрунтовані очікування".

Фейсбук

Раніше (2 місяці тому) Порошенко заявляв, що створення Антикорупційного суду в Україні забере дуже багато часу. А тому, на його думку, слід обмежитися створенням антикорупційної палати у звичайному суді.