У справі про пожежу в «Вікторії» допитано понад 350 осіб

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо порушень вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель трьох дітей, за підозрою директора комплексу «Вікторія» Петроса Саркісяна, а також старшого вихователя, яка відповідала по пожежну безпеку в закладі, Наталі Янчик. По справі вже допитано понад 350 осіб.

Це стало відомо з офіційної відповіді прокуратури регіону.

Як повідомляв «Ні корупції», Петрос Саркісян наразі перебуває в СІЗО, під час обшуку в його кабінеті було знайдено 16 зарплатних банківських карток. Наталю Янчик апеляційний суд області відпустив на поруки.

Крім того, за цією ж справою проходить колишній віце-мер Одеси Зінаїда Цвірінько, яка через кілька днів після пожежі пішла на пенсію. Як повідомило видання «Думская», Приморський районний суд обрав Цвірінько запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Наразі слідство підозрює екс-чиновницю у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки. Але чомусь у офіційній відповіді прокуратури про Зінаїду Цвірінько не згадали.

Зазначимо, що спочатку у прокуратурі Одеської області відмовили в наданні інформації щодо ходу розслідування справи про пожежу в дитячому таборі, посилаючись на те, що ця інформація не є публічною.