Земля під київським дельфінарієм була продана у травні цього року

Земельна ділянка площею майже дві тисячі квадратних метрів, на якій, зокрема, кілька років тому був побудований дельфінарій «Немо» в Києві, була продана 22 травня 2017 року якомусь Максиму Шадурі.

Ця інформація стала відома з даних Кадастрової карти України.

Як повідомляв «Ні корупції», на початку липня Печерський районний суд Києва дозволив арешт земельної ділянки, на якій розташований дельфінарій «Немо», що належить одеському депутату й заступнику воєнкома Приморського району Одеси Андрію Кисловському та колишньому чиновнику області Михайлу Кучуку. Суд вирішив заборонити використовувати вказану ділянку, а також будівельні споруди, розташовані на ній. При цьому ще у 2013 році Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю столиці, присудивши знести незаконно споруджену будівлю, яка використовується як дельфінарій. І хоча апеляція скасувала це рішення, Вищий господарський суд України 2 липня 2014 року став на бік відомства та залишив у силі рішення про демонтаж київського дельфінарію. Але, вочевидь, судове рішення так і не було виконане, і дельфінарій, який побудований незаконно, досі не знесли.

Зараз стало відомо, що київський дельфінарій закривається й більше працювати не буде. Наразі на сайті закладу вказана інформація про закриття дельфінарію. Більш того, земельна ділянка, на якій розмістився дельфінарій, була продана приватній особі. Цільове призначення – інша комерційна діяльність. Судячи з кадастрової карти, раніше ця ділянка відносилась до ДП «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон».

Читайте також: