Через півтора місяці після пожежі в одеській «Вікторії» причина досі не встановлена

Що стало причиною пожежі в дитячому комплексі «Вікторія» в Одесі, й де пожежа почалась, досі невідомо – більшість призначених правоохоронцями, які розслідують цю справу, експертиз, не готові. Про це розповів заступник начальника відділу процесуального керівництва прокуратури Одеської області Олег Хорсуненко.

Всього призначено 28 експертиз, з них уже надійшли результати двох, які дали можливість ідентифікувати загиблих дітей і встановити причини їхньої смерті. Нагадаємо, внаслідок пожежі в одеському таборі «Вікторія» загинуло три дівчинки з танцювального ансамблю «Адель».

Крім того, Хорсуненко заявив, що зараз слідство розбирається з документацією табору й уже допитало свідків. Представник прокуратури розповів, що наразі потерпілі готують позову до суду.

Хорсуненко визнав, що під час пожежі в таборі працювало менше 100 співробітників, з них половина вже допитана в рамках слідства. При цьому, як повідомляв «Ні корупції», згідно із штатним розкладом, затвердженим у червні 2017 року, який діяв до пожежі й закриття табору, в «Вікторії» було затверджено 124,5 ставки. Наразі запланований слідчий експеримент на місці.

Зазначимо також, що згідно з відповіддю на запит «Ні корупції» в ГУНП в Одеській області, поліція розслідує справу порушення вимог протипожежної безпеки в комплексі «Вікторія».