На Житомирщині голова сільради, яка видавала премії дочці, заплатить 3 400 грн штрафу

У Житомирському районі голова сільради заплатить штраф за те, що виписувала премії своїй дочці. За інформацією прокуратури, голова сільської ради порушила вимоги п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та допустила конфлікт інтересів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області 2 листопада.

Так, Житомирською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд у суді адміністративного протоколу про скоєння сільським головою правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Постановою Житомирського районного суду посадову особу визнано винною у скоєнні адміністративних правопорушень та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян, що становить 3400 грн.

"Голова сільської ради впродовж 2016 року підписала низку розпоряджень про преміювання працівників органу місцевого самоврядування, у тому числі і своєї доньки, яка перебуває у її безпосередньому підпорядкуванні, не повідомивши про виникнення реального конфлікту інтересів у своїй службовій діяльності сесію сільської ради», – йдеться у повідомлені.

Читайте також ШТРАФ У 1700 ГРИВЕНЬ ЗА КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ ЦІНОЮ В ТРИ МІЛЬЙОНИ

“НАЙВІДКРИТІШИЙ” ЧИНОВНИК НЕ БАЧИТЬ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ?