Нардеп Бобов не встиг задекларувати два млн. грн., і ним знову займається НАЗК

Геннадій Бобов

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду черговий протокол про несвоєчасне подання без поважних причин декларації, складений на народного депутата України від Черкащини Геннадія Бобова. Про це повідомила прес-служба агентства.

Документ складено за правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення – нардеп не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані. 27 грудня 2016 року ПП «Сільськогосподарське підприємство «Калиновий край» нарахувало йому дивідендів на суму 2,1 млн грн. Пан Бобов мав би, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», повідомити про це у 10-денний строк з моменту отримання доходу, заповнивши відповідну електронну форму у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб.

Нагадаємо, що у травні цього року ГПУ, САП та НАБУ підготували подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з Геннадія Бобова за ухилення від сплати податків та декларування недостовірної інформації.

26 травня 2017 року пан Бобов заплатив майже 38 мільйонів гривень податків. І Генеральна прокуратура України відкликала подання на притягнення депутата до відповідальності.

А у жовтні цього року, як ми писали, в Окружному адмінсуді Києва відбулося перше засідання у справі за позовом депутата ВР Геннадія Бобова. Він просить скасувати  податкові рішення від травня цього року. Йдеться про повернення  нардепові сплачених ним же 38 млн. грн. податків.

Геннадій Бобов - нардеп від Черкащини. У парламенті - протягом останніх двох скликань. До 2014 року входив до фракції Партії регіонів. Після чого став членом депутатської групи "Відродження". Відомий також як агромагнат. Є власником, співвласником кількох сільгосптовариств, хлібоприймального підприємства, цукрозаводу та ін. Здебільшого ці підприємства базуються у Корсунь-Шевченківському районі на Черкащині.

Черкаська обласна організація партії "Свободи" заявляла свого часу про причетність Бобова до вбивства журналіста з Черкащини Василя Сергієнка.