На Волині упіймались податківці-хабарники

Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила на хабарництві головного державного податкового ревізора-інспектора Державної фіскальної служби у Волинській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що зловмисниця систематично вимагала та одержувала хабарі від юридичних і фізичних осіб за списання податкових боргів перед державним бюджетом.

За кожну таку «операцію» хабарниця отримувала від 30 до 40 відсотків з суми списання.

Оперативники задокументували понад десять фактів отримання неправомірної вигоди на загальну суму понад шістдесят тисяч гривень. За попередньою оцінкою фахівців, унаслідок неправомірних дій посадової особи до державного бюджету не надійшов майже мільйон гривень.

"Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії", - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», торік влітку на Дніпропетровщині зловили «дует» хабарників-податківців. Гроші від приватного підприємця податківці вимагали кошти за позитивне проведення ними перевірки фінансово-господарської діяльності його продовольчих магазинів, розташованих на території Новомосковського району.

Читайте також В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ НА ХАБАРІ «СПІЙМАЛАСЬ» ГРУПА ПОДАТКІВЦІВ