Луценко розповів про масштаби корупції в Україні

На сьогодні за 2017 рік було зафіксовано майже 8 тисяч корупційних діянь, а засудили всього 427 осіб.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні Ради регіонального розвитку, повідомляє "Сегодня".

Він пояснив на прикладі важливість судової реформи.

"За цей рік усіма правоохоронними органами зафіксовано близько 7900 корупційних діянь, насамперед, хабарів. З них 2521 передали до суду, з них 427 осіб засуджено судами. Що означають ці цифри? Вони змінюються, як бачите. Це означає крайню необхідність судової реформи , активізацію її. Президент України ініціював судову реформу і ми пройшли цей шлях, ретельно змінивши всі органи, які відбирають суддів шляхом відповідних тестів. Вірю, що скоро запуститься Верховний суд, в якому буде сформована антикорупційна палата", – сказав Луценко.

Раніше Юрій Луценко заявляв, що Антикорупційний суд в Україні можна створити приблизно за три місяці на базі існуючих судів. Він зазначив, що відповідний законопроект внесений на розгляд парламенту.

Ранішк Венеціанська комісія надала висновок, в якому підтримала створення в Україні антикорупційного суду, передбаченого законом "Про судоустрій і статус суддів", який був схвалений 2.06.2016 року разом з законом "Про внесення змін до Конституції (за частиною правосуддя)", йдеться в документі.

Читайте також БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ СХОЖА НА СПОРТИВНУ РИБОЛОВЛЮ – ПРЕДСТАВНИК ЄБРР