Обвинувачуваний у справі підробки результатів ЗНО Лікарчук отримав нову посаду

Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук виконуватиме обов'язки директора Державної освітньої установи "Навчально-методичний центр з питань якості освіти".

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті установи, інформує DT.UA.

"Навчально-методичний центр з питань якості освіти" забезпечує роботу Акредитаційної комісії України (АКУ). А від рішень цієї комісії залежить функціонування українських університетів. Без акредитації, яку надає АКУ, виші не мають права видавати дипломи державного зразка про вищу освіту.

З діяльністю АКУ свого часу було пов'язано кілька резонансних питань. Саме за рішенням АКУ  Міносвіти намагалося припинити діяльність приватного вишу Поплавського.

За міністра С.Квіта за пропозицією АКУ  було складено "чорний список" вишів , які підлягають закриттю. До нього увійшли 53 навчальні заклади.  Тоді Акредитаційна комісія звернулася до міністерства з пропозицією "взяти під контроль процесприпинення діяльності вищих навчальних закладів …через неможливість надавати якісні навчальні послуги". 

Як відомо, головою Акредитаційної комісії за посадою є Міністр освіти і науки України. Державна установа "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" підпорядковується Міністерству освіти і науки.

Яку роботу виконує для Акредитаційної комісії "Навчально-методичний центр з питань якості освіти", очолюваний Ігорем Лікарчуком?  Центр приймає документи, готує матеріали до засідань експертних рад, організовує  засідання, опрацьовує результати прийнятих рішень, готує аналітичну інформацію, організовує фінансове супроводження процесів акредитації тощо

Як відомо, Ігор Лікарчук є обвинувачуваним у справі щодо зміни результатів ЗНО у 2014-2015 роках. Обвинувачувальний актперебуває на розгляді Солом'янського суду Києва. Крім того, триває слідство за фактами зміни результатів ЗНО у 2008-2013 роках.

Читайтпе також ІГОР ЛІКАРЧУК: ЯКБИ ЗА РОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО Я ЗАХОТІВ МАТИ ВІЛЛУ НА КАНАРАХ – Я БИ ЇЇ ДАВНО МАВ

ІГОР ЛІКАРЧУК: В ОСВІТІ БУЙНИМ ЦВІТОМ КВІТНЕ ПРОЦЕНТОМАНІЯ