Керівництво “Київмашсервісу” підозрюють у розкраданні 23 мільйонів

Київською місцевою прокуратурою №1 спільно зі слідчими Голосіївського Управління поліції Головного управління поліції в м. Києві та Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ викрито керівництво державного підприємства «Київмашсервіс» у розкраданні коштів на суму 23 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

Під час слідства встановлено, що керівництво підприємства без погодження з відповідними органами уклало договір з комерційною структурою про оренду нерухомого майна, що належить до державної власності, за яким незаконно передано в оренду та розпорядження весь цілісний майновий комплекс держпідприємства, який в подальшому передано в суборенду стороннім суб’єктам господарювання.

Кошти від оренди майна державного підприємства у бюджет не надходили.

"Під час проведеного обшуку адміністративної будівлі ДП «Київмашсервіс» встановлено наявність на території підприємства 52 організацій, які здійснюють фінансово-господарську діяльність та за оренду майна і приміщень сплачують кошти не державному підприємству, а комерційній структурі. Таким чином, державним інтересам за період з 2013 по 2016 рік нанесено збитки у сумі понад 23 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

За результатами розслідування керівнику державного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

"На даний час до Голосіївського районного суду столиці подано клопотання про обрання зловмиснику запобіжного заходу. Слідчі дії тривають", - додали в ГПУ.