Майстер-піаніст — черкаський нардеп потрапив у список депутатів-кнопкодавів (ВІДЕО)

Кнопкодавство – це ганебне та протизаконне явище українського парламентаризму. Цей термін означає голосування депутата замість інших народних обранців за їхньою згодою або без. До того ж, це є порушенням статті 84 Конституції України та європейських стандартів.

Факти кнопкодавства в законотворчих органах фіксують у всьому світі, але лише в Україні це мистецтво досягло найвищого рівня. Аналітики пов’язують це з безкарністю кнопкодавів. Так, за 26 років жодного депутата не притягнуто до відповідальності за кнопкодавство, тому що чинне законодавство України не передбачає за це санкцій.

Тож мистецтво українського кнопкодавства має довгу історію, різноманітні традиції та стилі. Знання передаються від старих і досвідчених депутатів молодим, які додають у стилі щось нове. «Українська правда» пропонує увазі читачів найбільш яскраві прийоми українських кнопкодавів.

До цього списку втрапив і нардеп від Черкащини.

Кнопкодав-початківець може проголосувати лише за себе та сусіда. Кандидат у майстри з кнопкодавського мистецтва може проголосувати за трьох. Майстер – за шістьох. Існує ще легенда про «чорного кнопкодава», який може проголосувати взагалі за всю залу, але нам здається, що то неправда, фізично неможливо.

А от рівня майстра-піаніста досягти реально. Це доводить депутат з групи «Партія «Відродження» Антон Яценко, який примудряється голосувати одразу за шістьох колег. І навіть тричі поспіль.

Звісно, щоб досягти таких вершин, необхідно багато тренуватися і мати дуже та гнучке тіло, тож фізична підготовка є важливим напрямком у школі кнопкодавів-піаністів.

Старанний учень сенсея Яценка – депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовой, який кнопкодавив на п’яти місцях на пленарному засіданні 5 жовтня 2017 року. Такими темпами він скоро наздожене свого вчителя й отримає право відкрити власну школу і набрати учнів з молодих депутатів.

 

ВиЧЕрпно