Активіст: Корупція не просто вбиває. Вона ще й руйнує державні інституції

Сьогоднішню Україну характеризує повний хаос системи.

Закономірністю стало скоєння злочинів співробітниками правоохоронних органів і в більшій кількості випадків – відсутність притягнення їх до відповідальності. Тисячі українців, в тому числі і я, неодноразово ставали свідками таких ситуацій, а іноді навіть були в статусі потерпілого. Водночас правопорушники залишаються на службі, а прокуратура якщо і відкриває кримінальне провадження, то відверто саботує його розслідування.

Про це пише Сергій Стерненко, громадський активіст, колишній керівник одеського відділення "Правого сектору" на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє "Гордон".

За його словами, це, на жаль, більше правило, ніж виняток.

"Абсурдизм діяльності системи вже впіймав, і не вперше, сам себе за хвоста. Такий собі Уроборос на прикладі історії про патрульних, котрих збираються судити за зламаний палець під час затримання п‘яного водія екс-міліціонера у Франківську. Бо у того є брат у прокуратурі.

У мене брата в прокуратурі нема, а тому беркутівці, що зламали мені перенісся, не на лаві підсудних, а злорадно запитують на акціях: «Ну што, как твой нос?».

У мільйонів українців нема братів у прокуратурі.

Корумпованість і "рішалово" в органах прокуратури призводять до ось таких збоїв, коли міністр МВС на всю країну заявляє про свавілля прокуратури. Але водночас він мовчить про те, що точно така сама картина і в його відомстві", - пише активіст і додає:

"Корупція не просто вбиває. Вона ще й руйнує державні інституції".