Черкаський суд продовжив домашній арешт чиновникові, обвинуваченому у хабарництві

Придніпровський районний суд міста Черкаси ще на місяць продовжив домашній арешт директору Черкаської філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси». Таким чином, термін його домашнього ув'язнення вже склав п'ять місяців. Нагадаємо, чиновника підозрюють у злочині, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України - одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

У квітні цього року керівник Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» вимагав 2,2 тис доларів хабара у власника автомобіля Volkswagen Passat 1999 року випуску за повернення його машини зі штраф-майданчика.

Директора затримали у червні 2017 року за підозрою у хабарництві. Йому обрали запобіжний захід – домашній арешт та відсторонили від посади на два місяці. Оскільки термін досудового розслідування продовжено до чотирьох місяців, тобто до восьмого жовтня, прокуратура області клопотала у суді про продовження терміну відсторонення чиновника від виконання службових обов'язків ще на два місяці.

Проте слідчий суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси Лариса Колода відмовила у цьому клопотанні.

Пізніше ухвалою того ж таки Придніпровського райсуду чиновника таки відсторонили від посади директора Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» ще на два місяці.

Днями, як стало відомо "Ні корупції!", термін досудового розслідування у провадженні продовжили на місяць до восьмого листопада 2017 року. Разом з ним продовжили і термін відсторонення від посади та домашній арешт.

Його зобов’язали не залишати без дозволу слідчого, прокурора або суду місце постійного проживання з 22 год. 00хв. до 07 год. 00 хв., утримуватися від спілкування з працівниками Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» - свідками у кримінальному провадженні.