Військова прокуратура розслідує розтрату коштів військовослужбовцями на Черкащині

Військова прокуратура Черкаського гарнізону Центрального регіону України установила факт укладення сумнівного договору між військовою частиною на Черкащині та фізичною особою підприємцем щодо проведення капітального ремонту дахів і покрівлі сховищ на технічній території частини. 

Про це повідомила прес-служба профільного відомства.

Як з’ясувалося, роботи виконувала не комерційна структура, як вказано в умовах договору, а особовий склад і працівники Збройних Сил України із застосуванням техніки військової частини.

«За даним фактом 13.10.2017 військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України», - йдеться у повідомленні.

Як вдалося з’ясувати «Ні корупції!», згадана військова частина уклала договір з ФОП Запара Ю.Г. на капітальний ремонт трьох секцій покрівлі приміщень.

Звіт про угоду оприлюднили на сайті Прозорро. Тендерної документації замовник не додав, тож, де ж саме і скільки «зекономили» військовослужбовці, належить встановити слідству.

Згідно із даними texty.org.ua, це єдина - перша і остання, цьогоріч угода ФОП Запара Ю.Г.

До того ж дані про цей платіж посадовці не внесли до Єдиного ВЕБ-порталу використання публічних коштів.

За попередньою інформацією, військові посадовці здійснили розтрату бюджетних коштів на суму понад 60 тис. грн., виділених за «програмою живучості баз, складів та арсеналів».

Порушення виявили під час вивчення військовою прокуратурою Черкаського гарнізону стану дотримання законності при зберіганні  боєприпасів, утриманні відповідних споруд і сховищ у місцях дислокації військових арсеналів у Черкаській області. Перевірку проводили у рамках досудового розслідування диверсії на території 48 Арсеналу  у м. Калинівка Вінницької області.