Фірма, підозрювана у підробці документів, за сім мільйонів гривень освітлюватиме трасу на Черкащині

У тендері на експлуатаційне утримання об'єктів освітлення відрізку у 150 км автодороги Київ-Одеса, на території Черкащини, виграло ТОВ «Дорекс-Безпека руху». У торгах взяли участь три фірми. Очікувана вартість робіт склала вісім мільйонів. Переможець запропонував найнижчу ціну – сім мільйонів. Замовник, Служба автомобільних доріг у Черкаській області, має намір підписати угоду із переможцем.

Відповідно до тендерної документації, за сім мільйонів підрядник зобов’язується прокласти нові комунікації, встановити ліхтарі та відповідне обладнання на 150-кілометровому відрізкові автодороги Київ-Одеса. Щодо термінів робіт, то у п.5.1. проекту договору вказано 5.1. -  «Строк (термін) надання послуг – 2017 рік».

Відповідно до інформації, зібраної аналітичною системою YouControl, ТОВ «Дорекс-Безпека руху» зареєстроване у Києві 10 років тому. Його керівником нині є Михайло Вячеславович Лях, бенефіціаром - Олег Петрович Халаш з Полтави. Протягом цього року підприємство заробило у держтендерах 11 млн.грн. Протягом минулого року – на один мільйон менше. А у 2015 році – лише шість мільйонів.

Відомо також, що 16 травня цього року слідчий суддя Рівненського міського суду Рівненської області арештував майно ТОВ «Дорекс-Безпека руху» у рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого 23 грудня 2016 року за ознаками правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.367 КК України. Йдеться про завищення підрядником обсягів робіт та ресурсів.

Як стало відомо «Ні корупції!» з матеріалів суду, працівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області за попередньою змовою із службовими особами ТОВ «Дорекс - безпека руху» підробили офіційний документ, Положення про диспетчерську службу, «для приховування інформації про наявність матеріалів відеоспостереження по дорогах державного значення Рівненської області, необхідної в рамках розслідування даного кримінального провадження».