Взимку в одеському комплексі «Вікторія» оплачувалась робота офіціантів і медсестер

Взимку кількість штатних посад у літньому дитячому комплексі "Вікторія" в Одесі становила 77,5 одиниць з розрахунку на 200 дітей, влітку ця кількість зростала до 124,5 посад. Ця інформація стала відома з відповіді «Ні корупції!» про штатний розклад працівників табору, де 16 вересня сталася пожежа, яка забрала життя трьох маленьких дівчат. 

Слід зазначити, що взимку в комплексі були передбачені гроші на посади чотирьох офіціантів, культорганізатора, акомпаніатора, керівників гуртків, лікаря, чотирьох медичних сестер тощо.

Штатний розклад на січень 2017 року

Після страшної трагедії в закладі затверджено 17 посад, у тому числі вихователів і чотирьох педагогічних  працівників. При цьому табір наразі дітей не приймає й не працює. Фонд місячної заробітної плати значно скоротився.

Штатний розклад на 18 вересня 2017 року

Штатний розклад на березень 2017 року

Штатний розклад на червень 2017 року

Як повідомляв «Ні корупції», під час обшуку в кабінеті директора дитячого закладу «Вікторія» Петроса Саркісяна після пожежі було знайдено 16 зарплатних карток. В тексті рішення судового реєстру про накладення арешту на вилучені документи й майно зазначено, що окрім карток були знайдені й вірогідно персональні коди до них. Наразі Саркісяну оголошено підозру у скоєнні порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, яке спричинило загибель людей. Якщо провину посадовця буде доведено, йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Зараз директор табору перебуває в СІЗО.

Наталя Янчик, фот з відкритих джерел

Крім того, по цій справі проходить також відповідальна табору за пожежну безпеку, вихователька Наталя Янчик, яка заявила, що вже декілька тижнів перед пожежею не працювала в комплексі «Вікторія». Однак прокурор Одеської області Олег Жученко, коментуючи хід розслідування справи, заявив, що офіційна інформація про звільнення вказаної співробітниці відсутня, а дані з зарплатної картки свідчать про одержання коштів за весь серпень та нарахування авансового платежу у день трагедії.