У Черкасах доцент університету вимагала 12 тисяч хабара від студента за здачу сесії

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі доцента одного із університетів Черкас, яка систематично вимагала та отримувала гроші від студентів.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що директор навчально-наукового центру вимагала, зокрема, від одного із студентів дванадцять тисяч гривень за безперешкодну здачу екзаменаційної сесії. Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у власному кабінеті під час отримання першої половини хабара.

"Під час обшуків на робочому місці зловмисниці співробітники спецслужби вилучили списки студентів, які «здавали» гроші за складання державних іспитів, екзаменаційних сесій та дипломних робіт", - повідомили в СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. 

Як повідомляв "Ні корупції!", декан факультету Ужгородського національного університету та її заступник одержали неправомірну вигоду за те, що обіцяли, що не відрахують студента з навчального закладу.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську студент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до так званого «благодійного фонду» викладачки залік з іноземної мови не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції.

Було встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

Правоохоронці її затримали на хабарі у 200 доларів, отриманих від студента.