В Києві продовжується суд над сином екс-нардепа Крука

Деснянський районний суд Києва продовжує розгляд справи про відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом, одним з обвинувачених по якій проходить син колишнього народного обранця Юрія Крука, що неодноразово обирався до Парламенту від блоку Юлії Тимошенко і навіть Партії регіонів.

Як слідує з відповіді суду "Ні корупції", наразі справа знаходиться на стадії долучення та дослідження письмових доказів. Наступне засідання заплановано на 31 жовтня.

Слід зазначити, що в судовому реєстрі остання викладена інформація щодо цієї резонансної справи датована лютим 2017 року. Тоді, зокрема, для Бориса Крука було продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 480 тисяч гривень.

Нагадаємо, Борис Крук був затриманий правоохоронцями ще 23 червня по справі привласнення державних коштів екс-генпрокурором України часів Януковича Віктором Пшонкою. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 30 мільйонів гривень. Вочевидь, пізніше розмір застави був значно зменшений.