Начальник ГУНП В Одеській області відмовляється надавати інформацію про правоохоронців під час скандального мітингу

Начальник поліції Одеського регіону Дмитро Головін відмовився надати інформацію про кількість залучених до підтримування правопорядку правоохоронців під час скандального мітингу в ході якого було побито активістів під мерією 20 вересня після пожежі в дитячому таборі «Вікторія».

Це випливає з відповіді на інформаційний запит, який отримав "Ні корупції!".

Також Головін не надав інформацію про те, звідки прибули правоохоронці, скільки було витрачено бюджетних грошей на цей захід і хто надав транспорт для поліції, представників якої підвозили під будівлю на маршрутних таксі. Головною причиною відмови начальник одеської поліції назвав те, що інформація відноситься до службової.

Водночас медіаюрист з ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін зазначає, що ця інформація не може бути службовою. І незрозуміло, чому Головін вирішив її приховати.

При цьому в відповіді начальник ГУНП в Одеській області зазначає, що додаткові асигнування на акцію державою для поліції не надавались.

Як повідомляв «Ні корупції», в день сесії Одеської міської ради після пожежі в дитячому комплексі, яка унесла життя трьох дівчат, під мерією зібралась велика кількість активістів. Будівлю охороняли сотні правоохоронців, які були підвезені на маршрутних таксі. Не обійшлось без сутичок, при цьому правоохоронці були без розпізнавальних знаків.

Фото з відкритих джерел

Як повідомив радник Головіна Руслан Форостяк на своїй сторінці в фейсбуці, під час акції було задіяно більше 500 правоохоронців. При цьому після подій відкрито провадження за статтею хуліганство.

Читайте також В ОДЕСІ БІЛЯ МЕРІЇ СУТИЧКИ: ВИМАГАЮТЬ ВІДСТАВКИ ТРУХАНОВА