На Закарпатті після “якісного” ремонту можуть закрити дитячий садок

У Чопі Закарпатської області "відремонтували" єдиний в місті дитячий садок так, що тепер він може закритися.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на інформацію "Подробиць".

Другий поверх установи вже повністю затопило. Тепер усі діти живуть на першому поверсі.

Ще влітку будівельники розпочали роботи і не завершили їх, у підсумку - весь другий поверх дитсадка затопило.

"Саме у цій групі мій син вчився, тут спав, тут були розкладені ліжка, ще буквально два тижні тому вони тут стояли, після сильних дощів на початку вересня їх забрали і перенесли у спортзал", - показує Владислав Фелдий, батько вихованця дитсадка.

Всіх дітей перевели на перший поверх. Укомплектували групи. З трьохсот дітей - а саме на таку кількість розрахований дитсадок - у вересні змогли взяти тільки сто сімдесят.

Як вплинути на будівельників - у мерії не знають. Реконструкцію будівлі почали ще в 2014 році. Тендер виграла львівська будівельна фірма. Гроші з бюджету виділяють справно - вже перерахували понад 5 мільйонів гривень.

"Не дуже свідомий забудовник, виконавець договору, тому, мені важко сказати, що йому бракує, але роботи виконує дуже недбало. Відмовитися від забудовника ми не маємо права до кінця цього року, в нього в договорі це вказано", - повідомив Ігор Гижан, заступник Чопського міського голови.

В місцевому управлінні освіти кажуть - хід робіт контролюють фахівці з обладміністрації, у них претензій до будівельників немає.

Представники будівельної фірми всі звинувачення відкидають. Кажуть - уникнути протікання даху в процесі ремонту було неможливо.

"Ми не могли, щоб не затопило, то нереально було, там же покрівлі від старості, ніхто уже лишніх десять років ніхто там не проводив поточного ремонту навіть", - розповідає Віктор Федеров, виконроб будівельної фірми-підрядника.

Будівельники обіцяють до кінця року відремонтувати дах, і навіть - затоплені приміщення. У мерії попередили - якщо обдурять, звернуться до правоохоронців.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Черкащині через службову недбалість керівництва школи та чиновників від освіти учні Червонослобідської школи, що у Черкаському районі, змушені були навчатися у спортзалі. Також за класні кімнати їм слугують їдальня та сільський клуб.

У школі першого вересня просіла підлога, стінами та стелею пішли тріщини. Навчання перенесли у більш безпечні приміщення.

Читайте також У ТАРАЩІ ВКРАЛИ ГРОШІ НА РЕМОНТІ ШКОЛИ