П’ять блогерів «Ні корупції!» здобули перемогу у конкурсі журналістських розслідувань ім.Сергієнка

П’ять блогерів проекту "Ні корупції", який здійснюється спільно з Інститутом масової інформації та Freedom House, - Олена Чернишова, Мирослава Станкевич, Сергій Сарафанюк, Володимир Даценко та Ольга Нос - отримали дипломи переможців у Конкурсі журналістський розслідувань імені героя Небесної сотні Василя Сергієнка.

Крім того фіналістом конкурсу став наймолодший учасник Сергій Чагаров, який став відомий на всю Україну після того, як стало відомо про те, як старшокласник з Київщини бореться з корупцією.

Нагородження переможців відбулося 6 жовтня.

Конкурс журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка став одним з наймасштабніших у країні.

За словами члена оргкомітету конкурсу Олександра Аронця, він був приємно здивований неочікуваною увагою розслідувачів до конкурсу: “На конкурс було подано безпрецедентну кількість розслідувань журналістів, блогерів та громадських активістів – загалом 282 матеріали.

Всі роботи подавались особисто авторами розслідувань. Подібного ажіотажу розслідувальна журналістика, схоже, ще не мала. Дуже приємно, що журналісти таким чином вшановують пам’ять їх колеги Василя Сергієнка, закатованого посіпаками місцевого князька, повідомив Аронець.

Найбільше, – 127 робіт, – було подано в номінацію “Найкраще розслідування в Інтернет-ЗМІ”. У номінацію “Розслідування громадськими активістами, блогерами” подали 79 надзвичайно цікавих розслідувань, у номінацію “Найкраще ТБ-розслідування” подали 58 матеріалів, та 18 робіт подали в номінацію “Найкраще розслідування у друкованому ЗМІ”.

Аронець підкреслив, що конкурс мав суспільний резонанс, і навіть на етапі збору інформації журналістами-учасниками було зупинено кілька корупційних дій.

Як повідомляв «Ні корупції!», 1 серпня стартував конкурс на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.