Після публікації “Ні корупції!” ДУСівське “Залісся” надало документ про вечірку “порошенківців”

Після кількох безрезультативних запитів про доступ до інформації, скарги Омбудсману, а згодом - і після публікації статті на "Ні корупції!" Державна організація "Резиденція "Залісся" таки надала копію запитуваного документу - договору з надання платних послуг з організації проведенню заходу Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 7 вересня на території державної резиденції.

Копія договору прикріплена до відповіді на запит, який підписаний директором резиденції "Залісся" В.Грициком. 

До цього, як повідомляв "Ні корупції!", В.Грицик уже кілька разів відмовлявся надати нашому виданню копію договору між державною резиденцією і політичною партією, мотивуючи це тим, що в угоді міститься конфіденційна інформація.

І лише після письмових пояснень виданням законодавчих норм директорові державної резиденції, згідно з якими він не може приховувати документ, а також після скарги Уповноваженому ВР з прав людини, В.Грицик був змушений надіслати копію договору оренди.

Як випливає з документу, 7 вересня "Солідарність" проводила у державній резиденції виїзне засідання за участю партійного керівництва, а також Президента. В заході взяли участь 121 особа.

У резиденції про документах засідання політичної партії провели як культурно-пізнавальний відпочинок по 75 гривень за 3 години з особи.

Читайте також ДУСІВСЬКЕ «ЗАЛІССЯ» ПРИХОВАЛО УМОВИ ОРЕНДИ РЕЗИДЕНЦІЇ ДЛЯ ВЕЧІРКИ «ПОРОШЕНКІВЦІВ»