Нардеп Геннадій Бобов намагається через суд повернути 38 млн. грн., через які ледь не позбувся недоторканності

фото із ФБ Ігора Луценка

В Окружному адмінсуді Києва відбулося перше засідання у справі за позовом депутата ВР від Черкащини Геннадія Бобова. Він просить скасувати  податкові рішення від травня цього року. Йдеться про повернення  нардепові сплачених ним же 38 млн. грн. податків.

Геннадій Бобов

Як ми вже повідомляли, у травні цього року ГПУ, САП та НАБУ підготували подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з Геннадія Бобова за ухилення від сплати податків та декларування недостовірної інформації.

26 травня 2017 року Бобов заплатив майже 38 мільйонів гривень податків. І Генеральна прокуратура України відкликала подання на притягнення депутата до відповідальності.

А вже 31 травня 2017 року в Окружному адміністративному суді міста Києва зареєстрували заяву Геннадія Бобова про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 18.05.2017 року. Суд визнав позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.

фото із ФБ Дмитра Кухарчука

Громадськість стурбована таким зухвальством обранця - люди переконані, що таким чином особа «щоб уникнути імовірного зняття недоторканості, визнала (Бобов – Ред.) податковий борг. А тепер, коли ГПУ закрила провадження - хоче по-тихому відсудити ̶с̶в̶о̶ї̶ народні 38млн. грн. назад».

Активісти та депутати повідомили, що контролюватимуть проведення усіх подальших засідань.

скрін із ФБ Олега Собченка

Нагадаємо, на початку травня 2017 року правоохоронці затримали підозрюваного в організації викрадення та вбивства журналіста з Черкащини Василя Сергієнка Вадима Мельника.

Останнього пов’язують з Геннадієм Бобовим. Відомо, що Сергієнко отримував погрози за викривальні статті про таємні сторони бізнесу місцевого олігарха Геннадія Бобова.

Пан Бобов засідає у парламенті протягом останніх двох скликань. До 2014 року входив до фракції Партії регіонів. Після чого став членом депутатської групи "Відродження". Він є власником та співвласником кількох сільгосптовариств, хлібоприймального підприємства, цукрозаводу та ін.