Київська влада проанонсувала швидке введення Театру на Подолі в експлуатацію

Як і передбачав "Ні корупції!", київська влада проанонсувала введення в експлуатацію будівлі Театру на Подолі вже найближчим часом.

Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту культури Київської міської адміністрації Діана Попова, Театр на Подолі отримав експертний висновок державної експертизи і разом із актом готовності об'єкту до експлуатації подав документи в Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

Результати будуть вже цього тижня, додала чиновниця від культури.

"Вся театральна спільнота і всі поціновувачі театрального мистецтва із нетерпінням чекають на появу нового мистецького осередку в Києві", - написала Попова.

При цьому у коментарях до свого посту Діана Попова написала: "Введення не злочинне, а цілком законне. Містобудівна рада - це консультативно-дорадчий орган, його висновки мають суто рекомендаційний характер для головного архітектора міста. Навіть робоча група з врегулювання ситуації навколо театру проголосувала переважною більшістю голосів про передачу документів до ДАБІ".

При цьому "Українська правда.Київ" вже надвечір 29 вересня повідомила, що ДАБІ вже дала дозвіл на введення в експлуатацію Театру на Подолі.

Натомість  самі представники Театру на Подолі не підтвердили цю інформацію.

У коментарі The Village Україна повідомила керівниця літературно-драматургічної частини театру Оксана Паланичка: «Інформацію про надання дозволу від ДАБІ про введення Театру в експлуатацію  підтвердити не можемо. Відповідних актів у нас на руках немає. Про це дізналися, як і ви, з новин».

Нагадаємо, раніше "Ні корупції!" писав про те, що після бюрократичної тяганини з усіма можливими, але безрезультатними перевірками будівництва Театру на Подолі, що тривають вже майже рік, київська влада незабаром все ж таки дасть дозвіл на введення цієї споруди в експлуатацію.

Причому, зробить це під соусом не власної ініціативи, а, мовляв, під натиском громадськості, яка просто таки вимагає впустити нарешті народ у храм культури, бо він «красивий» і «відповідає новому часу».

Читайте також ЯК КИЇВСЬКА ВЛАДА ЗАГРЕБЕ ЖАР ЧУЖИМИ РУКАМИ І ПІД ШУМОК ВВЕДЕ ТЕАТР НА ПОДОЛІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

БЮРОКРАТІЯ І ОБІЦЯНКИ ЯК ПЕРЕВІРЕНИЙ МЕТОД «НЕ ЧІПАТИ» ТЕАТР НА ПОДОЛІ