Землю ландшафтної пам’ятки на острові Труханів повернули громаді Києва

Київська місцева прокуратура №4 через суд домоглася повернення у комунальну власність земельної ділянки на о. Труханів, що відноситься до земель історико-культурного призначення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що підприємець, не маючи жодного правовстановлюючого документа, самовільно зайняв майже 10 соток землі на території пам'ятки ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра» та самовільно звів на ній 2 нежитлових приміщення.

"Реагуючи на зазначені порушення, місцева прокуратура заявила позов до суду про повернення земельної ділянки з незаконного користування та звільнення її від самочинно збудованих споруд", - йдеться у повідомленні прокуратури і додається, що суд задовольнив позов прокуратури у повному обсязі.

У відомстві також додали, що за наслідками проведення досудового розслідування місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно згаданого підприємця за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 197-1 КК України (самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Судовий розгляд обвинувального акту триває.

Читайте також НАФІГ З ПЛЯЖУ. ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ДРІБНИЙ БІЗНЕС НА КИЇВСЬКИХ ОСТРОВАХ ТА ПО ВСІЙ СТОЛИЦІ