Підприємство зі статутним капіталом 100 грн. ремонтуватиме павільйони на центральному ринку Черкас за 1,3 млн грн.

Комунальне підприємство "Черкаські ринки" Черкаської міської ради протягом одного дня уклало дві угоди капітального ремонту муніципальних ярмарків (торговельних павільйонів, прилавків) на двох прилеглих по периметру до центрального базару  відтинках вулиць на загальну суму 1,3 млн грн.

Перша угода (роботи з капітального ремонту муніципальних ярмарків (торгівельних павільйонів, прилавків) на розі вулиць Благовісної та Смілянської) обійдеться місту в 357 тис. грн. 

Друга, на ремонт таких же об’єктів на вулиці Гоголя, між вулицями Смілянська та Небесної Сотні, - в 960 тис.грн. Варто зазначити, що переважну більшість базарних наметів на металеві павільйони тут замінили наприкінці минулого року. 

Тендерна документація не містить конкретної інформації про матеріали та обсяги робіт. Відомо, що їх мають розпочати 25 вересня та закінчити 30 грудня цього року.

Також в угоді йдеться про те, що підрядник отримає 50% авансу.

Підприємство ТОВ "РИНОК-2096", яке ремонтуватиме базарні павільйони, за даними аналітичної системи YouControl, зареєстроване у Черкасах дев’ять місяців тому, у багатоквартирному будинку, в якому «прописаний» і керівник ТОВ Андрій Бобров.

скрін з youcontrol.com.ua

Будинок, у якому зареєстроване ТОВ "РИНОК-2096" і його керівник, скрін google.com.ua/maps

Основним видом дільності товариства є роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами, а статутний капітал складає усього 100 грн.

Ці дві угоди - перші в роботі товариства.