Директора філії одного з інститутів Національної академії аграрних наук і його заступника затримали на хабарі

Оперативники обласного управління захисту економіки Національної поліції і слідчі Київської місцевої прокуратури №1 у четвер, 28 вересня, затримали директора філії одного з інститутів Національної академії аграрних наук і його заступника під час отримання хабара в розмірі 25 тисяч гривень.

Про це інформує прес-служба Національної поліції України.

Так, оперативники Управління захисту економіки в Київській області Національної поліції задокументували корупційну діяльність керівників філії одного з інститутів НААН України. Директор та його заступник вимагали від громадянина 25 тисяч гривень хабара за надання в користування сільськогосподарської техніки, яка перебуває у державній власності без належного офіційного оформлення.

За фактом вимагання посадовою особою неправомірної вигоди слідчі Київської місцевої прокуратури №1 відкрили кримінальне провадження.

В межах провадження правоохоронці задокументували факт одержання ними частини хабара.

Уточнюється, що правоохоронці затримали директора філії і його заступника під час отримання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 18,8 тис. гривень.

"У цей час вищезгаданих громадян затримано згідно зі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Проводяться обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів", - повідомили у поліції.

Як повідомляв "Ні корупції!", нещодавно співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі генерального директора Держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та двох його заступників.

Також,/ як повідомляв "Ні корупції!", рік тому Головне слідче управління ГПУ разом з СБУ задукоментували факти вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Державного підприємства «Конярство України».