У сейфі директора одеського табору “Вікторія” виявили 16 зарплатних карток

Під час обшуку кабінету директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна було виявлено 16 зарплатних карток, оформлених в одному з одеських банків.

Про це йдеться в судовій ухвалі Київського районного суду міста Одеси, оприлюдненій на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомляє Еspreso.tv.

Виписані на ім'я різних людей банківські картки перераховуються серед предметів, знайдених у сейфі Саркисяна.

"До всіх зазначених банківських карток є паперові конверти із записами власників та зазначеними від руки чотирьохзначні числами ймовірних пін-кодів", - йдеться в судовій ухвалі.

Також у цьому документі зазначено, що саме Саркісян не зробив, коли ще влітку перевірка виявила у таборі непрацюючу протипожежну сигналізацію та інші порушення.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля, де на відпочивали учасники танцювального ансамблю "Адель".

Внаслідок пожежі загинули троє дітей, ще двох було ушпиталено.

Суд заарештував на 2 місяці директора табору Петроса Саркисяна та відповідальну за пожежну безпеку старшу виховательку Наталію Янчик.

Як заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, через непрацюючу пожежну сигналізацію рятувальники ДСНС дізналися про пожежу в одеському дитячому таборі "Вікторія" тільки на 45-й хвилині трагедії.

Як повідомляв "Ні корупції!", мер Одеси  Геннадій Труханов під час сесії міськради відсторонив від посад начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Олександра Авдєєва, начальника управління капітального будівництва ОМР Бориса Панова та директора міського департаменту освіти й науки Олену Буйневич (вона, до речі, на наступний день після трагедії в дитячому комплексі «Вікторія» сама написала заяву про звільнення).

Також, як повідомляв "Ні корупції!", відповідальна хза пожежну безпеку у дитячому таборі "Вікторія" на суді заявила, що вона там не працювала.

Читайте також КАК В ОДЕССЕ КОРРУПЦИЯ И ХАЛАТНОСТЬ УБИЛИ ДЕТЕЙ

ЖНУ СИГНАЛІЗАЦІЮ В ТАБОРІ “ВІКТОРІЯ” ВІДКЛЮЧИЛИ ДЛЯ ПОШУКУ ФІРМИ, ЯКА ДАСТЬ БІЛЬШИЙ ВІДКАТ, – ЛУЦЕНКО