Факт руйнування школи на Черкащині вивчатимуть поліція та прокуратура

Через службову недбалість керівництва школи та чиновників від освіти учні Червонослобідської школи, що у Черкаському районі, змушені навчатися у спортзалі. Також за класні кімнати їм слугують їдальня та сільський клуб.

У школі першого вересня просіла підлога, стінами та стелею пішли тріщини. Навчання перенесли у більш безпечні приміщення.

Після вивчення усіх обставин руйнування, прокуратура Черкаської області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Як розповіли у школі, те, що будівля навчального закладу почала руйнуватися, помітили лише у перший день навчання.

Але, як повідомляє прес-служба прокуратури області, установлено, що незважаючи на наявність пошкоджень приміщення, адміністрація навчального закладу та відповідальні особи територіального відділу освіти не вжили належних заходів для виявлення та усунення причин відповідних пошкоджень. Натомість склали акт прийому готовності школи до навчального року.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснює Черкаське районне відділення поліції ГУ НП області. Хід слідства контролює  Черкаська місцева прокуратура.