Фіскали рекомендують YouControl

Державна фіскальна служба України рекомендує аналітичну систему YouControl як надійний інструмент та джерело інформації, яке заслуговує на довіру.

Про це "Ні корупції!" повідомили в YouControl.

Так, Державна фіскальна служба України листом від 18.08.2017 № 22283/7/99-99-12-03-07-17 направила територіальним підрозділам ДФС рекомендації щодо джерел інформації, які можна використовувати для визначення пов’язаності осіб для цілей трансфертного ціноутворення. Серед таких джерел наведено й систему YouControl.

Також про це йде мова у статті “Визнання осіб пов’язаними для цілей трансферного ціноутворення”, яка вийшла наприкінці серпня у офіційному виданні ДФС України «Вісник. Право знати все про податки і збори», а з вересня розповсюдилась у друкованому варіанті.

У YouControl нагадали, що їхню аналітичну систему раніше порекомендував банкірам Національний банк України.

"Ми докладатимемо ще більше зусиль, щоб виправдати високу довіру держави та наших клієнтів", - йдеться у повідомленні YouControl.

YouControl — аналітична система, яка з понад 40 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.