На хабарі у 1,5 мільйони гривень упіймалися гендиректор ДП та два його заступники

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі генерального директора Держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та двох його заступників.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що троє посадовців та підлеглий їм працівник відділу внутрішнього аудиту вимагали півтора мільйона гривень від директора однієї з регіональних філій держпідприємства. За цю суму керівництво Центру обіцяло не застосовувати до нього заходів дисциплінарного впливу із подальшим звільненням із займаної посади.

"Оперативники спецслужби затримали трьох керівників Центру поблизу столичного торгівельного центру після отримання першого «траншу» хабара у розмірі десять тисяч доларів США. Четвертого зловмисника правоохоронці «взяли» в одному з обласних центрів", - повідомили в СБУ і додали, що затриманим повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368  Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства перевіряється інформація щодо можливої причетності до оборудки посадовців Міністерства аграрної політики та продовольства України, повідомили в СБУ. 

Як повідомляється на сайті державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»,  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2017 року № 205-п було призначено Карпляка Романа Григоровича генеральним директором державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» укладання контракту, як переможця конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Як повідомляв "Ні корупції!", рівно рік тому Головне слідче управління ГПУ разом з СБУ задукоментували факти вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Державного підприємства «Конярство України».