На Черкащині суд арештував майно викладачки-хабарниці

Уманський міськрайонний суд Черкаської області арештував майно керівника дипломної роботи державного навчального закладу "Уманський професійний ліцей", яка вимагала та отримала від учня хабара.

Оперативне фото з chk.gp.gov.ua

Керівника дипломної роботи Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей» затримали ще у липні під час отримання частини обумовленого хабара в сумі чотири тисячі гривень – дві тисячі 300 гривень. Встановлено, що викладачка систематично вимагала від студента (повного сироти) кошти за сприяння в успішній здачі ним екзаменаційної сесії, навчальної практики та безперешкодного отримання диплому. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкащини.

Жінці інкримінують злочин, передбачений ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.  За мізерний, за нинішніми мірками, хабар пані може отримати від 5 до 10 років ув’язнення та позбутися майна.

Враховуючи обставини справи, слідчий Уманського ВП ГУНП в Черкаській області клопотав про арешт майна підозрюваної. Слідчий суддя знайшов підстави для задоволення клопотання «з метою забезпечення конфіскації у випадку постановлення обвинувального вироку в подальшому».

Оперативне фото з chk.gp.gov.ua

Згідно з інформацією з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підозрювана у хабарництві має земельну ділянку площею 1,7131 га та квартиру загальною площею 74,4 кв.м.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні триває.