В Одесі біля мерії сутички: вимагають відставки Труханова

Біля мерії Одеси проходять сутички між поліцією і учасниками мітингу, які вимагають відставки мера Геннадія Труханова через пожежу у дитячому таборі "Вікторія" і покарання винних.

Про це повідомляє "Думская". 

Зранку до поліції надійшло повідомлення про те, що в будівлю Одеської міської ради, де має відбутися сесія, невідомі особи можуть спробувати пронести вибухонебезпечні предмети.

"З метою забезпечення безпеки громадян і недопущення правопорушень співробітники поліції проводять посилені заходи щодо пропуску осіб до будівлі міськради", - повідомили у мерії і очочили будівлю правоохоронцями.

На мітинг біля мерії зібралися близько 500 осіб, у тому числі з числа "Свободи" і "Національного корпусу". Одразу після початку мітингу між учасниками і правоохоронцями виникла бійка через те, що один з учасників прийшов на акцію в балаклаві і відмовився її зняти на вимогу поліцейських.

Представники націоналістичних партій намагаються прорватися в зал засідань, але їх не пускають, мотивуючи це тим, що зад переповнений.

Як повідомляв "Ні корупції!", в ніч з 15 на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Внаслідок пожежі загинули троє дітей, ще двох було госпіталізовано. Активісти намагалися штурмувати міськраду, поліція застосовувала сльозогінний газ.

Табір працював без пожежної сигналізації та системи пожежогасіння, дерев'яний корпус не обробляли антизаймистою речовиною, а від води йшов електричний струм. Корпус будували нашвидкоруч із "відкатами" та нехтуванням будівельними та безпековими вимогами. ДСНС заявляє, що можливою причиною пожежі в дитячому таборі "Вікторія", де загинули троє дітей, були несправні електроприлади. Вони були встановлені без належної ізоляції від дерева, яке також не було просякнуте спеціальною протипожежною рідиною.

Суд вже заарештував директора табору Петроса Саркисяна. 

Читайте також КАК В ОДЕССЕ КОРРУПЦИЯ И ХАЛАТНОСТЬ УБИЛИ ДЕТЕЙ

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ У “ВІКТОРІЇ” КАЖЕ, ЩО ВОНА ТАМ НЕ ПРАЦЮВАЛА