ТІ про напад на активіста в Харкові: Влада захищає свою корупцію

У Transparency International вважають, що побиття члена Харківського антикорупційного центру Євгена Лісічкіна це спроба завадити розслідуванню корупції в місцевій владі.

Про це повідомив у Facebook голова Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, інформує УП. 

"Ми в Transparency International Ukraine розцінюємо це як намагання тиску на ХАЦ з метою зупинити їх розслідування корупції у місцевій та регіональній владі", - написав він.

Колега Лісічкіна Дмитро Булах написав у Facebook, що зараз перебуває у 4-му відділенні швидкої допомоги Харкова разом з постраждалим. За його інформацією Лісічкін почувається "більш-менш нормально".

Як повідомив у коментарі "Українській правді" інший активіст антикорупційного центру Дмитро Дробот, Лісічкін отримав не такі важкі ушкодження як його колега Булах, якого побили наприкінці серпня.

"Підбігли дві людини, побили і побігли далі", - сказав він.

За його словами, у Євгена нічого не забрали, тобто мета була, скоріше за все, налякати активіста.

Голова організації "Громадський контроль" Артем Романюков повідомив у Facebook, що нападники залишили Лісічкіну усне повідомлення на кшталт "якщо ще раз кудись сунешся…".

За його інформацією злочинці били тільки руками, тому, скоріш за все, все обійдеться.

Видання додало, що у Харкові вже вдруге за місяць напали на активіста громадської організації Харківський антикорупційний центр, на цей раз жертвою став Євген Лісічкін.

Як повідомляв "Ні корупції!", голову територіальної виборчої комісії Коцюбинського Людмилу Демченко жорстоко побили у дворі її власного будинку.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", особі, що нанесла тілесні ушкодження голові Коцюбинської ТВК, змінено запобіжний захід на тримання під вартою.

Читайте також У ЦЕНТРІ ОДЕСИ ПОБИЛИ ЖУРНАЛІСТКУ Й АКТИВІСТКУ СВІТЛАНУ ПІДПАЛУ

У КИЄВІ ПОБИЛИ АКТИВІСТА, ЯКИЙ БОРЕТЬСЯ ПРОТИ ЗАБУДОВНИКА У ПЕТРОПАВЛІВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ