Чиновника Мінкультури затримано на хабарі у 60 тисяч гривень

У четвер, 14 вересня, військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції в Запорізькій області, в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди затримано головного спеціаліста відділу капітальних інвестицій та майна Управління економічного розвитку та фінансів Міністерства культури України.

Про це повідомляється на сайті Військової прокуратури Південного регіону України.

"Досудовим розслідуванням установлено, що за непроведення перевірки комерційного товариства та невключення до довідки про перевірку порушень законодавства щодо використання землі національного заповіднику "Хортиця" вказаний посадовець вимагав та одержав неправомірну вигоду від директора ТОВ у сумі 60 тис. грн.", - йдеться у повідомленні.

Безпосередньо після одержання хабаря, правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України, повідомили в прокуратурі і додали, що вказаній особі готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Як повідомляється на сайті Мінкульту, начальником Управління є Садловська Ірина Петрівна. А загальна чисельність головних спеціалістів в Управлінні - 16.

Управління, зокрема, займається направленням пропозицій до Державного бюджету України стосовно фінансування окремих потреб галузі на підставі інформації розпорядників нижчого рівня.

Читайте також АКТИВІСТИ ПІДОЗРЮЮТЬ ЄПІФАНОВА І МАЗУР ІЗ МІНКУЛЬТУ В КОРУПЦІЇ