Черговий суд підтвердив: будівництво Каснерів у центрі Дніпра незаконне

Незаконне будівництво братами Каснерами у центрі Дніпра продовжується. Вироки суддів, заборони міської влади, увага Генерального прокурора України та постійне нарікання жителів на забудовників не діють.

Про це повідомляє "Дніпроград" із посиланням на відеосюжет «Дніпровських Хронік».  

Так, 4 вересня 2017 року в окружному адміністративному суді Дніпра розглядалася справа Олександра Добровольського проти головного управління держгеокадастру в Дніпропетровській області щодо будівництва у центрі міста - на вулиці Володимира Великого, 15Г.

Олександр Добровольський – не хто інший, як тесть одного з братів Каснерів, тому на нього юридично оформлено будівництво. Суть справи в тому, що забудовники «каракатиці» не погодилися віддати ділянку міськраді, незважаючи на те, що строк договору про аренду завершився у лютому 2016 року.

«Всі юридичні служби міськради будуть доводити, що у Добровольського немає права на продовження договору, адже він належить до групи Каснерів», - переконує заступник міського голови Олександр Санжара.

Брати Каснери продовжують будівництво, ігноруючи те, що Дніпровський суд відкрив кримінальну справу та їхніми незаконними діями зацікавились українське центральне телебачення.

Нещодавно на будівництві побував Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який був вражений масштабами зведення.

«Братів Каснерів очікує дуже багато неприємних сюрпризів. Не тому, що я переслідую бізнес. Вони виродки, які без єдиного документу захопили міську землю та будують багатоповерхівку з технічними порушеннями», - вважає міський голова Борис Філатов.

Своєю чергою, 4 вересня окружний адміністративний суд підтримав позицію громади і задовольнити клопотання Дніпровської міськради.

У цьому, вважає видання, значна заслуга судді Андрію Коренєву, який не поспішає приставати на бік незаконних забудовників Каснерів.

Втім, дивним чином, зазначає видання, більшість справ, пов’язаних з незаконними забудовами братів, веде суддя Бабушкінського суду Тетяна Єлисєєва. Вона завжди ухвалює рішення на користь Каснерів. Крім неї, подібну позицію розділяє суддя Тетяна Шевцова. Остання, нагадаємо, заборонила міськраді Дніпра демонтувати білборди фірм, асоційованих зі скандальним депутатом міськради Загідом Красновим.

Розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконниз забудовників.

Раніше "Дніпроград" повідомляв, що 3 липня Дніпропетровський окружний адміністративний суд за клопотанням міської ради заборонив будівництво на вулиці Володимира Великого, 15Г. У рішенні суду офіційно говориться про загрозу обвалення будівлі і загибелі людей. Власником земельної ділянки оголошена територіальна громада в особі міської ради. З юридичної точки зору ніякої «каракатиці» на цій ділянці тепер не може бути взагалі.

Фактично забудовниками є брати Каснери – Василь та Едуард, однак формально значаться батьки їх дружин – Олександр Прокоф’єв та Олександр Добровольський.