Із червня в судовому реєстрі не оновлюється інформація про хід справи судді-стрільця Бурана

Останні відомості про засідання Заводського районного суду Миколаєва, в якому розглядається по суті справа підозрюваного в отриманні хабара скандального одеського судді Олексія Бурана, датовані 23 червня.

Того дня суддівська колегія вирішила подовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для обвинуваченого й домашній арешт для його спільника Андрія Селіхова.

Більше в реєстрі жодної інформації знайти неможливо.

У той же час із відповіді на запит відомо, що ухвалою суду 17 серпня запобіжний захід для Олексія Бурана було подовжено ще на два місяці. Хоча ця ухвала наразі в судовому реєстрі так і не з’явилась.

Згідно з даними реєстру, чергове засідання суду по резонансній справі Бурана планувалося на 14 вересня. Але наразі невідомо, чи воно відбулось.

Слід зазначити, що розгляд справи Бурана-Селіхова постійно затягується. Так, засідання неодноразово переносились, а 27 червня Вища рада правосуддя звільнила головуючого в судовому розгляді суддю В. Андрощука. Запасний суддя перебував  у плановій відпустці.

Як повідомляв «Ні корупції», Олексія Бурана було затримано в березні 2016 року. Одеського суддю підозрюють у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, а також  погрозі вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу.

При цьому прославився Буран ще й тим, що під час обшуку НАБУ перед арештом у своєму будинку відстрілювався від правоохоронців.