Голову правління “Хліб України” в центрі Києва впіймали на хабарі

Голову правління ДАК "Хліб України" затримали під час отримання хабара.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Місяць великий пан переносив дату отримання мілкого для нього хабарчика", - написав Луценко і додав:

"Голові правління ДАК "Хліб України" все було ніколи взяти 7 тис доларів з сільгосп підприємця за укладання договору оренди. Сьогодні хабар був взятий. За тим ГПУ і К СБУ взяли і самого великого пана разом з посередником".

Своєю чергою, як повідомляється на сайті ГПУ, "вказаний зловмисник, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення, вимагав та отримав через посередника від керівництва ПСП «Йосипівське» неправомірну вигоду в сумі 7 тис доларів США за погодження укладання договору оренди майнового комплексу Дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство».

Також у ГПУ повідомили, що вказаних осіб затримано, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться ряд обшуків за місцем проживання та роботи службової особи, а також проводяться інші першочергові слідчі (розшукові) дії.

І додали, що найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжних заходів.

Додамо, що згідно з даними Youcontrol керівником ДАК "Хліб України" з 2016 року є Мирон Миколайович Скородинський.

Читайте також НА ХАБАРІ ЗЛОВИЛИ ДИРЕКТОРА ДП «КОНЯРСТВО УКРАЇНИ»

ЧЕРКАСЬКИЙ СУД ПОВЕРНУВ НА ПОСАДУ ПІДОЗРЮВАНОГО У ХАБАРНИЦТВІ ДИРЕКТОРА ФІЛІЇ ДП «ІНФОРМ-РЕСУРСИ»