Битва посередників: фірми-прокладки скинули два мільйони через небажання поступатися

Тендер Панютінського вагоноремонтного заводу став справжньою несподіванкою закупівель залізниці. Так за контракт на постачання запчастин автозчепів до рухомого складу дві фірми-посередники знизили ціни на 20% і зекономили для залізниці 2 мільйони гривень.

Героями закупівлі стали ТОВ «Українська великовантажна техніка» та ТОВ «Українська машинобудівельна техніка». Окрім майже ідентичних назв, фірми пропонували товари одних і тих же виробників. А саме ТОВ «Чернігівський ковальський завод», ТОВ «Арма Пром», ПАТ «Нововолинський ливарний завод», ПАТ «КрВБЗ» та інших вітчизняних виробників.

Обидві фірми ставали раніше об’єктами розслідувань ZБК.

ТОВ «Українська великовантажна техніка» виступала формальним конкурентом для ТОВ «Технорейлгруп» в тендерах на автогальмівне обладнання для вагонів.

ТОВ «Українська машинобудівельна техніка» прославилось своєю стрімкою кар’єрою. Фірма без виробництва почала перемагати в тендерах буквально з моменту свого заснування. За рік існування фірма вже виграла 215 мільйонів гривень від УЗ.

Обидві компанії вказали, що мають по 3 працівники, а матеріально-технічну базу складає офісна техніка та орендоване приміщення.

Інформація про штат працівників

                                               

Інформація про матеріально-технічну базу

Крім того, фірми-близнята були основними конкурентами в тендерах. Так «Українську великовантажну техніку» бачимо в 125 тендерах із 183, в яких брала участь «Українська машинобудівельна техніка».

В усіх 125 випадках перемагала саме «Українська машинобудівельна техніка».

Проте цього разу, певно, щось пішло не так, і «великовантажна техніка» в першому ж раунді аукціону скинула ціну на 2 мільйони. Потім уже вартість знизила і «машинобудівельна техніка».

Враховуючи, що фірми є посередниками, імовірна ціна товарів від виробників є ще меншою. При цьому в попередніх тендерах Укрзалізниці з цими учасниками середня економія складала тільки 1,5%. Тобто товари були дорожчими в середньому на 18,5%, що може свідчити про завищення вартості від цін виробників до 20%.

Таким чином, згідно з цінам останнього тендеру, за рік Укрзалізниця могла переплатити сумській прокладці ТОВ «Українська машинобудівельна техніка» понад 40 мільйонів гривень.

Zалізниця без корупції