Родина головного аудитора Південного регіону Муратова виявилась латифундистами

Родина Олега Муратова, який очолює Південний офіс Держаудитслужби України, а також і сам посадовець володіють чималим переліком нерухомості в Одесі, Одеській і Херсонській областях.

Ця інформація відома з е-декларації чиновника.

При цьому Олег Муратов майже все життя пропрацював на державній службі.

Так, Олег Муратов володіє чотирма земельними ділянками в Одеській і Херсонській областях загальною площею понад 53 тисячі квадратних метрів. Крім того, за чиновником значиться квартира в Одесі на 52 квадратних метра, яку він придбав у 2014 році, а також житловий будинок на 70 квадратів у Херсонській області.

Дружина Олега Муратова також володіє чималою кількістю нерухомості – так, у неї є земельна ділянка на 640 квадратних метрів в Одесі, три квартири в Одесі загальною площею 220 квадратних метрів, дві з яких було придбано в 2014 році, два житлових будинки на 133 квадратних метри в Одесі й 56 в Одеській області відповідно, а також з 2016 року два машиномісця в Одесі.

Крім того, за родиною високопосадовця значиться чималий перелік об’єктів незавершеного будівництва – дружина Муратова задекларувала п’ять квартир в Одесі загальною площею понад 200 квадратних метрів.

Їздить родина аудитора на люксових авто – у самого Муратова «БМВ» 2006 року випуску, яку він у цьому ж році і придбав за приблизно 60 тисяч доларів США, у дружини «Порше» 2012 року випуску, яку вони купила за приблизно 95 тисяч доларів США.

При цьому зарплатня Олега Муратова на посаді аудитора Південного регіону за кілька місяців (був призначений у жовтні 2016 року) минулого року скала менше 35 тисяч гривень. А зарплатня у приватній компанії, в якій Муратов працював до призначення, наближалась до 150 тисяч гривень. Крім того, посадовець отримав дохід від надання нерухомості в оренду 7,3 тисячі гривень. Чимало заробила дружина аудитора – майже 50 тисяч гривень на основній роботі і більше 800 тисяч від підприємницької діяльності. При цьому, згідно з аналітичною системою YouControl, якійсь Ользі Дмитрівні Муратовій належить ТОВ «Профіт», зареєстроване в Запорізькій області. Статутний капітал складає менше 10 тисяч гривень.

Але даних про цей бізнес у електронній декларації Муратова немає.

Володіє родина Муратових і грошовими активами, які зберігають готівкою, - так, в Олега Муратова задекларовано 105 тисяч гривень і 8,5 тисяч доларів США, в його дружини 95 тисяч гривень, 17 тисяч доларів США і 8 тисяч євро.

Але майже все життя чиновник пропрацював на держслужбі – у сукупності в бізнесі Олег Муратов пробув приблизно лише чотири роки, починаючи з 1998 року.

Раніше "Ні корупції" повідомляв, що таку важливу посаду начальника Південного офісу Державної аудиторської служби України, що охоплює Миколаївську, Одеську, Херсонську області, а також Автономну республіку Крим та місто Севастополь, обійняв екс-чиновник Одеської ОДА часів Януковича, який навіть має почесну відзнаку від Кабміну Азарова, Олег Муратов.