Головлікарю Одеського онкодиспансеру відмовили в апеляції щодо справи про ненадання інформації «Ні корупції»

Справа про ненадання інформації журналісту видання щодо договорів оренди із приватними компаніями, які діють на території КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер», була розглянута в апеляційній інстанції.

Головному лікарю Олегу Лук’янчуку відмовили у відкритті провадження.

Наразі посадовець має таки надати запитувану інформацію.

Це стало відомо з судового реєстру.

Нагадаємо, 16 червня Суворовський районний суд Одеси прийняв рішення про притягнення до адміністративної відповідальності Олега Лук’янчука після звернення кореспондента до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Одеській області про ненадання інформації посадовими особами щодо договорів оренди і відкриття провадження. Суд вирішив накласти на головлікаря штраф у розмірі 425 гривень. Лук’янчук звернувся до апеляційного суду, але в відкритті провадження йому відмовили.

Раніше «Ні корупції» неодноразово розкривав оборудки в закладі. Більше того, після одного з розслідувань правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення та розтрати службовими особами медичних закладів міста Одеси шляхом зловживання службовим становищем грошових коштів у особливо великих розмірах.

Як повідомили у Прокуратурі Одеської області, відповідаючи на запит, наразі розслідування триває.