На Рівненщині сталися сутички між нелегальними копачами бурштину, лісниками та поліцією

Поблизу села Більська Воля Володимирецького району Рівненської області між нелегальними копачами бурштину, лісниками і поліцейськими відбулися сутички. Правоохоронці припинили конфлікт і не допустили масових заворушень.

Про це інформує відділ комунікаціїобласної поліції.

Згідно з повідомленням, близько 15:00 лісники тракторами рухалися на територію заповідника, щоб ліквідувати наслідки розмиття ґрунту і засипати ями в місцях незаконного видобутку бурштину. Їм завадили близько 40 старателів, заблокувавши рух.

"Лісники викликали на допомогу поліцейських. У селі Більська Воля дорогу їм перегородили близько 150 місцевих жителів, які почали чинити опір і кидати каміння в бік правоохоронців. Поліцейські використовували пристрої для відстрілу гумовими кулями і балончики зі сльозогінним газом", - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, станом на 17:00 конфлікт був вичерпаний. Попередньо, повідомлень про постраждалих не надходило.

Нагадаємо, сутички правоохоронців з видобувачами бурштину відбуваються регулярно.

Скажімо, весною цього року у Володимирецькому районі Рівненської області нелегальні бурштинокопачі розвалили міст і заблокували підрозділ поліції. Вони вимагають повернути їм конфісковане обладнання.

Тоді місцеве видання «Рівне вечірнє» з посиланням на поліцію повідомило, що конфлікт між бурштинокопачами та правоохоронцями виник зранку, коли оперштаб «відпрацьовував» територію поблизу Озерців. Бурштинокопачі вимагали у поліцейських не заважати їм видобувати бурштин.

Читайте також «БУРШТИНОВИЙ БУНТ» НА ВОЛИНІ: ХТО ВИНЕН І ЩО РОБИТИ?