Начальник однієї з податкових інспекцій Чернівецької області попався на хабарі

За вимагання неправомірної вигоди у сумі 1 млн грн затримано начальника ОДПІ Державної фіскальної служби в Чернівецькій області.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Зазначену службову особу затримано під час отримання другої частини хабара у сумі 100 тис грн в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Всього вказана особа отримала 200 тис грн неправомірної вигоди", - йдеться у повідомленні.

Наразі органом досудового розслідування готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, та буде вирішено питання про обрання запобіжного заходу, повідомили в прокуратурі і додали, що за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Івано-Франківщині затримали групу посадових осіб - посадовців головного управління Державної фіскальної служби в області та Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську , які вимагали та отримали 2 000 доларів хабара.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», влітку на Дніпропетровщині зловили «дует» хабарників-податківців. Гроші від приватного підприємця податківці вимагали кошти за позитивне проведення ними перевірки фінансово-господарської діяльності його продовольчих магазинів, розташованих на території Новомосковського району.