Кого і з чим зібралася вітати судова адміністрація Черкащини

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області провело відкриті торги на поштові конверти, вітальні листівки, штампи та печатки. Очікували витратити на все це не менше 90 тисяч гривень. Загалом сума у загальних масштабах не така вже й велика, але навіщо судовій адміністрації вітальні листівки?!

Тендер розбили на два лоти. За першим на очікувану суму у 60 тисяч гривень планували купити «конверти поштові без логотипа, листівки вітальні до свят і подій», за другим – на 30 тисяч «штампи та печатки».

Конвертів поштових без логотипу стандартів С4, С5 та С6 мали загалом придбати 111200 штук.

А також 30 вітальних листівок до свят і подій "З Днем народження", 10 - "З Великоднем ("Пасхою")", 20 - "Вітаємо" та ще 20 штук "З Днем 8 Березня" або аналог.

На торги за цим лотом подав пропозицію лише один учасник – ТОВ «Інпрес». Його цінова пропозиція була на 16 тисяч гривень меншою від очікуваної. Через недостатню кількість учасників торги відмінили. Проте ніщо не заважає оголосити торги удруге.

Відповідно до ст. 152 Закону України "Про судоустрій і статус суддів",  у повноваження Державної судової адміністрації  не входить забезпечення святковим настроєм ні суддів, ні когось іншого.

Що ж до другого лоту, то на торги подалися два товариства з обмеженою відповідальністю та одне дочірнє підприємство. Аукціон відбувся, й учасник із найменшою ціновою пропозицією у 23 тисячі гривень, ТОВ "Центрально-українське видавництво", очікує на рішення замовника.