Корупція довела область до катастрофи: жахливий стан доріг, відсутність гідних лікарень, шкіл і садочків – Горган

Наступ на корупційні схеми, який Київська обласна адміністрація розгорнула спільно із силовими органами, викликав агресивну реакцію корупціонерів, які кидають всі ресурси на те, аби захистити свої корупційні схеми.

Корупція довела область до катастрофи: жахливий стан доріг, відсутність гідних лікарень, шкіл та дитячих садочків.

Про це на своїй стоірнці у Фейсбук написав голова Київської ОДА Олександр Горган.

"Ми щойно закінчили масштабну перевірку всіх об’єктів області, на ремонт та будівництво яких витрачалися бюджетні кошти. Результати виявили колосальні розкрадання сотень мільйонів гривень. Наведу кілька прикладів: на ремонт лікарні в Димері витрачено 9 млн гривень, на ремонт дитячого садочка в селі Дружня Бородянскього району – 8 млн. 16 млн гривень виділено на ремонт парку в Броварах, а на капітальний ремонт школи в Березані пішло 3 млн гривень. Роботи на цих об’єктах не виконані, а гроші цинічно вкрадені. І це лише чотири об’єкти із сотень, які ми перевірили. Люди не отримали найважливіших елементів інфраструктури тому, що хтось захотів на цьому нажитися. Більше такого бути не повинно", - написав Горган.

За його словами, саме такий стан речей змусив чиновників КОДА ухвалити рішення докорінно змінити принцип розподілу обласного бюджету.

"Для того щоб люди мали достойні лікарні, школи, дитячі садочки та нормальні дороги, обласна адміністрація наполягатиме, аби бюджетні кошти не освоювалися на обласному рівні, а передавалися в села та міста області. Саме мери і сільські голови зможуть ефективніше розподіляти ресурси, спрямувавши їх на потреби людей. Гроші мають освоюватися на місцях громадами Київщини", - написав Горган і додав: "Влада області спільно з громадами формуватиме стратегічне бачення розвитку Київщини, а практична реалізація цього бачення відбуватиметься на місцях".

"...ми не збираємося зупинятися, а будемо посилювати наступ на корупцію. За всіма розкраданнями стоять конкретні люди, і вони мають відповісти перед законом. Цим питанням займуться компетентні органи", - підсумував Горган. 

Як повідомляв "Ні корупції!", у серпні прокуратура Київщини спільно з СБУ 1 серпня провела обшуки у службовців Управління інфраструктури КОДА у справі про корупцію при видачі дозволів на обслуговування приміських автобусних маршрутів.

Тоді ж голова Київська ОДА Олександр Горган на своїй сторінці у Фейсбук порадив звикати до слів "обшуки, арешти, взяття під варту" у новинах про Київську область.

Читайте також ГОРГАН І ЙОГО КОМАНДА