Через ненадання інформації на в.о. ДП «АМПУ» Вецкаганса очікує суд

Райвіс Вецкаганс

Представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини склав адміністративний протокол на в.о. голови держпідприємства «Адміністрація морських портів України» Райвіса Вецкаганса.

Причина - ненадання публічної інформації журналісту «Ні корупції» щодо функціональних обов’язків і зарплатні почесного президента Одеського морського торгового порту Миколи Павлюка.

Наразі справа вже направлена до Шевченківського районного суду Києва.

Про це стало відомо з відповіді секретаріату уповноваженого з справ людини.

«Ні корупції» неодноразово звертався до «АМПУ» з запитом про штатний розпис і функціональні обов’язки Миколи Павлюка, але отримав відмову з посиланням на закон про персональні дані й конфіденційність інформації. Відповідь підписав в.о. голови держпідприємства Райвіс Вецкаганс.

Після звернення до омбудсмена було відкрито провадження. Наразі складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 212-3 КУпАП, тобто порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації». При цьому Вецкаганса було запрошено до секретаріату уповноваженого для надання пояснень з приводу порушення і складання адмінпротоколу, але він не з’явився.

 

Справа запланована до розгляду в Шевченківському райсуді Києва 7 вересня.