ЗМІ назвали ТОП авіавласників серед чиновників (інфографіка)

Люксові автівки у державних службовців - звичайна справа. Проте поруч із “земними” автопарками у деклараціях можна знайти автопарки повітряні. Хто з українських чиновників любить подорожувати повітрям, замість стояти у заторах, - в інфографіці від аналітиків проекту “Декларації”, повідомляє Bihus.info.

Очолює рейтинг авіа-любителів депутат Первомайської міської ради Миколаївської області Олег Горіцин. У його декларації аналітики знайшли вісім літаків і два паратрайки*.

На другому місці опинився народний депутат Євген Балицький. Любов до неба, очевидно, передалася йому у спадок від батька - колишнього військового льотчика. Сам нардеп також здобув освіту у Тамбовському вищому військовому авіаційному інженерному училищі та 4 роки прослужив у різних авіаційних гарнізонах. Зараз у його декларації можна побачити шість літаків - п’ять Cessna Model 172 RG і один Beech BE76 Duchess.

Замикає трійку лідерів беспосередньо батько нардепа Балицького - Віталій Броніславович, який зараз є депутатом Запорізької обласної ради. У 2014-2015 роках він став власником чотирьох літаків - двох Як-52, С-172 Змій і "Крук-Агро" Z37А.

Більшість повітряних засобів, які декларують чиновники, - це легкі літаки, проте поруч із ними можна знайти навіть вертольоти. Їх в базі декларацій два. Перший - французький Eurocopter AS350B2 - належить міському голові Дніпра Борису Філатову. Другим - американським Robinson R-44 Raven1 - володієдепутат Криворізької міськради Віктор Присяжнюк.    

*Паратрайк - це модифікація пароплана і льотної корзини з алюмінієвого каркасу з двома пасажирськими місцями.

Читайте також ПАРТІЙНІ ГАРАЖІ: НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТА НАЙДОРОЖЧІ АВТО ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ФРАКЦІЙ (ІНФОГРАФІКА)