У Львові викрили схему поборів під час оформлення біометричних паспортів

У Львові співробітники обласного управління захисту економіки Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури викрили схему систематичного отримання хабарів під час оформлення та видачі біометричних закордонних паспортів, повідомляє Цензор.НЕТ.

За інформацією з Департаменту захисту економіки НПУ, головний спеціаліст одного з районних відділень Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області налагодив схему систематичного отримання неправомірних вигод за сприяння у прискоренні видачі біометричних паспортів громадян України для виїзду за кордон.

"Головний фахівець був затриманий" на гарячому "під час отримання чергового хабара в розмірі 9 тисяч гривень. У подальшому частину зазначеної суми він мав передати керівникові свого районного відділення", - розповіли в поліції.

У поліції також підкреслили, що заходи проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше туроператори скаржилися, що співробітники паспортних столів у регіональних підрозділах Державної міграційної служби України пропонують туристичним фірмам можливість "купити чергу" на оформлення біометричного паспорта.

Читайте також ЧИНОВНИКИ ЗАСТЕРЕГЛИ ВІД ШАХРАЇВ, ЯКІ “СПРИЯЮТЬ В ОФОРМЛЕННІ” ЗА ВИНАГОРОДУ