У Рівному на хабарі затримали декана

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією викрили на хабарі декана одного з вищих навчальних закладів Рівного.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець, який також є головою відбіркової комісії, вимагав від батьків двох абітурієнтів тисячу чотириста доларів США. У таку суму зловмисник оцінив сприяння у влаштуванні дітей на денну форму навчання.

Співробітники спецслужби затримали декана у центрі Рівного під час отримання всієї суми хабара.

"Голові комісії повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.  Наразі вирішується питання про обрання запобіжного міри запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади", - йдеться у повідомленні СБУ. 

Як повідомляв "Ні корупції!", торік декан факультету Ужгородського національного університету та її заступник упіймались на хабарі за те, що обіцяли, що не відрахують студента з навчального закладу.

Раніше, як також повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську студент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до так званого «благодійного фонду» викладачки залік з іноземної мови не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції.

Було встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

Правоохоронці її затримали на хабарі у 200 доларів, отриманих від студента.