У Фастові депутат і лідер місцевої Радикальної партії погорів на хабарі $70 тисяч

У Фастові на Київщині правоохоронці затримали голову місцевої земельної комісії міської ради за вимагання $70 тисяч хабара.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Досудовим розслідуванням установлено, що депутат Фастівської міської ради, голова місцевого осередку політичної партії «Радикальна партія О. Ляшка», голова земельної комісії Фастівської міської ради вимагав у голови релігійної організації неправомірну вигоду у вигляді 70 тис доларів США за прийняття позитивного рішення міською радою та підпорядкованою йому земельною комісією щодо виділення в оренду релігійній організації території кладовища площею 1,5 га", - написала речниця ГПУ.

Корупціонера затримали під час передачі частини суми ($15 тисяч).

Справу чиновника кваліфікували за звинуваченням в отриманні хабара в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Йому загрожує тюремний термін від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією затримали під час отримання в центрі міста $1,4 тисяч хабара декана одного з вищих навчальних закладів Рівного.